تماس با ما : اگر قصد تعمیر پکیج خود را دارید می توانید با الو پکیج تماس بگیرید. شماره های تماس ما 09200627421 و 09122039908 و 09034634622 می باشد. تعمیر پکیج ، نصب پکیج ، نصب و تعمیر کولر گازی را از الو پکیج بخواهید.

تماس با ما

کارشناسان ما همگی دوره دیده و حرفه ای هستند و در مدت زمان کمی پس از تماس شما در محل کار یا منزل شما حاضر شده و نسبت به تعمیرات کولر گازی و پکیج شما اقدام می کنند.

هزینه ایاب و ذهاب به عهده مشتری می باشد . انجام خدمات در سرتاسر شهر تهران و حومه انجام می شود . اگر در شهر تهران ، غرب تهران ، شمال یا جنوب تهران ساکن هستید با ما تماس بگیرید. 

خدمات الو پکیج

الو پکیج، در زمینه نصب و تعمیر انواع پکیج با برندهای متنوع و تعمیر و نصب کولر گازی فعال است که با وجود تکنسین های معتبر به صورت حرفه ای خدمات ویژه به مشتریان عزیز ارائه می کند. 

این خدمات به صورت شبانه روزی برای شما شهروندان تهرانی در هر منطقه ای که باشید، ارائه می شود. الو پکیج در هنگام نصب و تعمیر انواع پکیج از قطعات با کیفیت و دارای گارانتی استفاده می کند، بنابراین با خیال راحت کارهای مربوط به پکیج خود را به ما بسپارید.  تماس با ما 

جهت رسوب زدایی ، نصب ، راه اندازی ، تعمیر و جرم گیری انواع پکیج می توانید با مجموعه الو پکیج تماس بگیرید. در هر کجای شهر تهران ساکن هستید می توانید از خدمات الو پکیج در محل برخوردار شوید. تماس با ما دارای شماره تلفن های مرکز الو پکیج می باشد. کارشناسان مجموعه الوپکیج همواره آماده پاسخگویی به سوالات شما و ثبت درخواست های شما می باشند. شما می توانید به صورت شبانه روزی و در هفت روز هفته تماس با ما داشته باشید. در اینستاگرام ما را دنبال کنید. 

در فصل سرما خرابی پکیج می تواند دردسرهای زیادی برای خانواده ایجاد کند. از آب گرم تا گرمای رادیاتورها همگی از پکیج تامین می شود و این خرابی پکیج دسترسی شما به آب گرم مصرفی را قطع کرده و فضای محیط خانه هم به سرعت سرد و غیر قابل تحمل می شود. به همین منظور باید در اسرع وقت نسبت به تعمیر پکیج اقدام کنید. بهترین راه این است که با مراکز معتبر تعمیر پکیج تماس بگیرید تا تعمیرکار مجرب برای این کار اعزام شود.

الو پکیج مرکزی معتبر با تعمیرکاران خبره و باتجربه است که در همه نقاط شهر تهران و حومه اعزام تعمیرکار انجام می دهد و می تواند مشکل شما را به سرعت حل کند. تنها با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و تعمیر کولر گازی و پکیج خود را به ما بسپارید. 

تماس با ما

تماس با ما راههای ارتباط با الوپکیج
تماس با ما تعمیر سریع و ارزان پکیج